Лера Безлепкина (Мазуренко) (bezlepkina) wrote,
Лера Безлепкина (Мазуренко)
bezlepkina

О нашем лагере глазами одной мамы :)

Автор: https://www.facebook.com/t4kostsova/posts/2420938884655081

Вже місяць я намагаюсь написати цей пост вдячності хорошій людині, але стираю рядки й абзаці, видаляю текст, пишу заново, знову видаляю. Бо написані слова не передають реальну глибину емоцій, обезцінюють ситуацію.
Але й носити в собі стільки вдячності і захвату неможливо, не поділившись. Тож почну заново. Читайте і множте мої емоції на 10)) Впевнена, що комусь ця інформація теж буде корисною. З корисного для вас, друзі, і почну. Особисте й найважливіше залишу на кінець))

Отож, знайомтесь Валерия Безлепкина
✅Оренда чи купівля житла в Туреччині (Анталія)- це до неї.
✅Питання відпочинку в Туреччині вцілому- до неї.
✅Екскурсії- теж до неї та її чоловіка.
✅Позитивний досвід дистанційного навчання дітей- до неї.
✅Спорт, фітнес, біг- до неї.
✅Найкращі рекомендації фільмів та книг для дорослих і для дітей- до неї.
І ще купа всього. Просто підписуйтесь і надихайтесь.

ТЕПЕР ЦІКАВІШЕ:
💟Мама 4- х дітей. Найменшому ще нема п'яти років. Близько 5 років проживає в Туреччині з родиною.
💟Слідкую за її участю в марафонах з бігу в Туреччині і просто млію від щастя, коли бачу в її руках наш український прапор на п'єдесталі. Вона зберігає стільки любові до України, що нам в Україні ще б повчитися.
💟Діти дистанційно вчаться в українській школі і ви б лише чули, як гарно їх малеча читає українською. І це проживаючи в іншій країні та ще й в російськомовній родині.
...Політично ми однодумці, а це в наш час я теж дуже ціную. І коли в коментарях у ФБ хтось вчергове її питає "зачєм вашим дєтям етат украінскій язик?", відповість, як відріже: "Бо вони громадяни України, і мають знати мову своєї країни". (Якби так всі навчали, то не прийшла б війна в наше життя, бо були б ми від імперії вже на такій величезній ментальній відстані, як Литва чи Латвія, а може й далі…)
💟Мама 4 дітей бігає по 10 км в день, тренується. При цьому є працюючою мамою, плюс домашнє господарство ніхто за неї не веде.
А ще має таке хобі, що заповнює собою просто весь час і весь простір родини в буквальному сенсі. Обов'язково прочитайте її інтерв'ю, дам посилання нижче⏬
Здається вона не спить.
Або вона робот))) Або інопланетянка з надможливостями))
Ця тема поки що мною не досліджена 😂
Підпільно називаю її "термінатор"))
💟Артеківець. Це як спільна днк, що вказує на рідство. Артеківці зрозуміють. Просто сприймаю певне коло артеківців, як свою родину. До того ж тато трьох її старших дітей- мій колишній артеківський напарник, хороший напарник, просто як брат мені.
Лєра юрист, але ж не випадково життя колись закинуло її в Артек, до дітей. Педагогіка і психологія- це її покликання і її талант. І трішки містики: рівно 20 років тому, в далекому 1999 році, троє педагогів працювали на одному корпусі в "Річному". А тепер діти наших трьох родин разом проводять літо. І якщо ми рідні, то наші діти один одному двоюрідні артеківці
😂😂😂
💟Лєра на відстані, сама того не знаючи, надихнула мене в січні 2019-го вперше в житті відірватись від дивану і почати робити бодай хоч щось. Так я "підсіла" на фітнес-челенджі Анни Цукур. Теж дуже раджу підписатись для натхнення. Дам посилання в першому коментарі.

ТЕПЕР ГОЛОВНЕ:
💖Мама 4 дітей має стільки позитивної енергії й любові в серці, що заряду вистачило б на маленьку ядерну бомбу і це щастя для людства й планети, що ця енергія направлена в мирне русло (жартую)). Енергія направлена в хоббі, в маленький літній табір (там і наша Аня). Почитайте інтерв'ю Лєри з цього приводу: https://materinstvo.ru/art/19817…
💖Підозрюю, що Лєра вигадала машину часу, чи якийсь пристрій, що вміщує в одну добу мінімум 48 годин, бо не можливо за один день зводити дітей на море, звозити на екскурсію, переглянути з дітьми фільм, пробігти свої км, зробити годинне тренування, попрацювати (!), збігати на ринок чи в магазин, відвідати басейн, прогулятись з дітьми перед сном, написати пост у ФБ, при цьому фотографуючи все, що роблять діти і викладаючи без перестанку це батькам в групу. І це лише графік. А між пунктами плану: спілкування, любов, психологічна допомога, любов, настільні ігри, любов, пироги на кухні, любов, любов, любов. Я так не вмію, але я вчитимусь.
І після повернення Ані додому просто не уявляю, як підтримувати такий височенний рівень… не знаходжу слова - рівень чого? рівень всього)) Насиченості й наповненості дня подіями, усвідомленості кожної хвилини, любові до світу і до людей.
💖Окреме спасибі за величезну кількість фото і відео. Це були просто щоденні прямі ефіри. Ніякого інформаційного голоду у батьків. День на п'ятий Аніного перебування в тебе, Лєра, я остаточно зрозуміла, що на фото бачу любов. І фотографії - це теж любов. Бо людина фотографує з таким захватом лише те, що любить, чим милується через об'єктив. До речі, з тебе був би хороший фотограф))
💖Ще попереду Аніне повернення додому, і наше спілкування в реальності, і я вже уявляю, що буде ще купа приємних дрібничок, які насправді не дрібнички, але які за цей місяць залишились поза моєю увагою.
Спілкуюсь з Анею по вайберу, пишу, що просто не уявляю як Лєру віддячити, на що доня відповідає: "Віддячити не вдасться. Вона занадто багато для мене зробила".
І я повністю погоджуюсь. Аня отримала нову рідну родину, нових рідних людей, нових справжніх друзів, нові враження, нові міста, нові цікаві тренування, новий досвід. Чого лиш вартий стрибок з парашутом з висоти 2200 м!)) Або підйом на вічнопалаючу гору Химеру. Або зустріч світанку на краєчку Середземного моря в день свого 15-річчя. Або плавання з яхти до острова Кекова. Або відчуття себе дорослою, відповідальною дорослою. Або щастя мати старшу дорослу подругу, наставника, порадницю, Лєру. Або, або, або. Кожен день був просто неперевершеним! І неможливо вичленити щось найголовніше, бо головним було все. І найголовнішим напевно було спілкування з людьми, з яких хочеться брати приклад у всьому.
💖Залишається лише відправляти у простір цю свою вдячність) І якщо правило бумерангу працює, то Лєра, тобі має повернутись море любові й щастя. А ми, сподіваючись не на якийсь там добрий бумеранг, а на себе, можемо лише сказати, що наш дім ЗАВЖДИ буде гостинно радий тобі й твоїй родині.💖💖💖
І таки правда, віддячити в нас ніколи не вийде)) Доведеться з цим жити)) Поки що не знаю як))
Tags: Лагерь
Subscribe

 • Наши новости, спортивный блок :)

  Дней 10 назад Федя принял решение пойти в триатлон. У нас тут есть замечательный юношеский клуб, где около двух десятков упоротых подростков…

 • Мой первый полумарафон

  Написала лонгрид-отчет о своем вчерашнем забеге. Знаю, что есть люди, которым это интересно, потому вот :) 4 месяца я готовилась к своему первому…

 • Федя сдал биологию

  Федя сдал биологию той же учительнице, которой сдавал Ваня. На 10 баллов. Учительница его хвалила, сказала, что сразу видно, как он любит биологию (а…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments